עמוד הבית

ברוכים הבאים לאתר תל-עד אלקטרוניקה.
תל-עד אלקטרוניקה היא חברה מובילה בתחומה המציעה מוצרים ופתרונות בתחום האלקטרו - מכניקה למגוון לקוחות בישראל.
 
תל-עד אלקטרוניקה מציעה שירותי קבלנות משנה ב - Turnkey מלא במזרח הרחוק
תל-עד אלקטרוניקה מציעה מגוון פתרונות מודולי ומודמים בתחום התקשורת הסלולרית
חדשות ועדכונים
מחברים מסדרת AT ו - AHD
מחברי חברת AMPHENOL   מסדרת AT ומסדרת AHD עבור תחום חשמל כלי רכב, מיוצרים עם איכות AMPHENOL. ניתן לקבל פינים מסוג ROCK SOLID אשר מהווים יתרון בחיבור המחבר ומאריכים את חיי המחבר, ומאפשרים חיבור 360 מעלות בכל פין. המחברים מתאימים לאפליקציות ניידות בתחום הרכבים, משאיות ורכבי בטחון שונים.
מארזי מקמ"שים אופטיים
חברת אמפנול מציעה סידרה חדשה של מארזי מקמ"שים אופטיים מסוג SFP+ ו- XFP המיועדים להעברת קצבים מהירים (10Gbps). המארזים מיוצרים בהתאם להסכם MSA ומאושרי תקן ROHS. מארזים אלו קיימים במספר רב של תצורות (Stacked or Ganged) ומיושמים בשיטת Press-Fit על גבי המעגל המודפס.
Copper Fiber Hybrid Cable
חברת אמפנול מציגה משפחת כבלים חדשה המשלבים סיבים אופטיים וחוטי נחושת בכבל אחד. כבלים אלו בעלי מעטפת קשיחה ומיועדים גם לשימוש בתנאי סביבה קשים. ניתן לאפיין את הכבל במספר רב של צירופים (עד 8 סיבים בכבל).
+SFP לקצבים מהירים
חברת אמפנול מציעה כבלי נחושת לתקשורת נתונים מהירה באורכים שונים כאלטרנטיבה לכבלים אופטיים. אמפנול הודיעה על מספר משפחות כבלי נחושת חדשים המיועדים להעברת מידע בקצבים מהירים (עד ל- 10Gbps) בהתאם לפרוטוקולים שונים:
10 Gigabit Ethernet, Infiniband, Fibre Channel.
כבלים אלו מיועדים לשימוש בעיקר באפליקציות Storage לחיבור ה-Servers  לנתבים וביניהם.
מחברי M23,M40
מחברי M23,M40 מבית חברת AMPHENOL עבור חיבור מנועי חשמל וסרבו. ניתן לקבל את המחברים עם פינים מסדרת ROCK SOLID וניתן לקבל פינים רגילים בציפוי זהב בכמה קטרים שונים. קיים מגוון רחב של גופים עבור המחברים המאפשר חיבור כבל פשוט ונוח למחבר. עומד בתקינת VDE,UL.